Тростянецька районна рада
Тростянецький район Вінницька область

Відкрили оновлену районну Дошку Пошани.

Переглядів: 342

  Сьогодні на площі біля адмінприміщення районної ради та райдержадміністрації зібралась громадськість району, представники трудових колективів підприємств, організацій, гості з нагоди відкриття галереї пошани Тростянеччини.

     Традиційно щороку святкування Дня Незалежності ми розпочинаємо із відкриття районної Дошки Пошани. І це знаково, адже розвиток держави повністю залежить від внеску всіх і кожного у цей процес.

   Цьогоріч Дошка Пошани вмістила двадцять світлин людей різних професій та чотирьох колективів, що представляють всі територіальні громади району.

   На Дошці Пошани представлена еліта усіх галузей життєдіяльності району, котрі докладають максимум зусиль задля його розвитку та комфортного проживання людей.

    Виступаючи на урочистостях, голова районної ради Людмила Скапровська зазначила:

«Висловлюю щиру подяку виробничникам, працівникам бюджетних галузей, громадським діячам, всім хто чесно трудиться, гідно виконує свій громадянський обов’язок, чим і забезпечують становлення та розбудову незалежної України.

    Хочу зазначити, що ті представники громади району, що мають честь бути занесеними на Дошку Пошани, це лише невелика частка з усіх тростянчан, що варті почесної відзнаки, як кращі з кращих, які своїм життям і працею показують приклад для наслідування.»

  Голова районної ради Людмила Скапровська та перший заступник голови райдержадміністрації Таїсія Науменко вручили кандидатам, які занесені на Дошку Пошани, Свідоцтва та грошові винагороди.

    Участь в урочистостях взяли наші гості – делегація Ходзежського повіту Республіки Польща, котрі приїхали до Тростянецького району на святкування Дня Незалежності. Дружба між нашими районами продовжується 12 років і закріплена офіційно підписаною Угодою.

( Із світлинами осіб та трудових колективів, котрі занесені на районну Дошку Пошани, можна ознайомитись у рубриці «Фото» на нашому сайті).

« повернутися до списку новин