Тростянецька районна рада
Тростянецький район Вінницька область

34 річниця аварії на Чорнобильській АЕС.

Переглядів: 294

              

         26 квітня сталась страшна подія, яка принесла біль втрат українському народу, - Чорнобильська трагедія. Це найбільша техногенна катастрофа в історії людства. Вона пройшла через долі сотень тисяч людей – мешканців Прип»яті та навколишніх районів, ліквідаторів аварії. Участь у гасінні пожежі брали 240  тисяч осіб. Усі вони отримали дози радіації. Однак саме їм вдалося врятував населення від нищівної потужності радіоактивних викидів та запобігти ще більш масштабній катастрофі – сильному водневому вибуху, який міг стати наступним етапом трагедії. Унаслідок забруднення повітря, грунтів, вод з»явилась так звана «зона відчуження», де заборонено проживати людям.

      Чорнобиль – це жахливий урок для всього людства. Народ України вшановує подвиг ліквідаторів аварії, які ціною свого життя і здоров»я зупинили катастрофу. У ці квітневі дні ми йдемо до пам»ятників ліквідаторам аварії на ЧАЕС, згадуємо живих і мертвих героїв та дякуємо за їх титанічну роботу.

    Напередодні 34 річниці аварії голова районної ради Людмила Скапровська, перший заступник голови РДА Таїсія Науменко, селищний голова Людмила Червонецька , учасники ліквідації аварії поклали квіти до пам»ятника та вшанували подвиг героїв-ліквідаторів.  

      

« повернутися до списку новин