Тростянецька районна рада
Тростянецький район Вінницька область

На початку року стартував ІІ Обласний конкурс журналістських робіт «Реформування місцевого самоврядування та територіальні організації влади в Україні».

Переглядів: 309

       Учасники змагались у трьох номінаціях: «Краща онлайн – публікація», «Краща стаття», «Кращий радіо – та відеоматеріал».  У конкурсі  взяли участь  журналісти з  всеукраїнських ЗМІ, 20 - обласних  і 9 районних. Номінацію  «Краща стаття»   представляла  Надія Макух – завідувач відділом  газети «Тростянецькі вісті». Матеріали оцінювались за наступними критеріями: актуальність,фаховість,креативність,дотримання етичних норм та журналістських  стандартів.

      Конкурсна рада визначила переможців в усіх номінаціях. ІІІ місце  було присуджено нашому представнику. Переможниця Конкурсу буде нагороджена дипломом та грошовою премією за рахунок коштів, передбачених в обласному бюджеті на виконання «Регіональної програми сприяння      розвитку інформаційного простору та громадянського суспільства у Вінницькій області на 2016 – 2020 роки». Нагородження  відбудеться 6 червня  2018 року, до Дня журналістики.« повернутися до списку новин