Тростянецька районна рада
Тростянецький район Вінницька область

Фестиваль Борщу - це сучасний, яскравий, інтерактивний кулінарний проект!

Переглядів: 466

21  вересня  в с. Правилівка в Театрі на городі у Ганни Секрет відбувся телевізійний проект 13-го Всеукраїнського фестивалю борщу.

Заслужена журналістка України, телеведуча Вінницького обласного державного телебачення Ганна Секрет створила на батьківському обійсті «Театр на городі» у с.Правилівка.

Мабуть вся мистецька еліта обласного центру уже побувала там, а також народні депутати, метри естради і художнього слова із столиці, щоб взяти участь у заходах, які організовує Ганна Секрет.

Цьогоріч  участь у фестивалі  приймали: Володимер Марінчук - директор фірми "МЕД" (голова журі), заслужений артист України Віктор Кавун, заслужена артистка України Марія Червоній, заслужена артистка України Раїса Поштар,  а також  творчі колективи з Київської, Кропивницької, Хмельницької  та Вінницької областей.

 Тростянецький район представляли: кухарки Косенко Любов Миколаївна (методист КЗ РБК) та Мельник Наталія Миколаївна (завідуюча Бережанським сільським клубом), фольклорний  колектив «Тростянчанка» РБК  та вокальний  ансамбль «Співаночки».

Учасники художньої самодіяльності продемонстрували свої таланти   та   національну страву – український борщ, яким досхочу міг поласувати кожен присутній на святі.

 За участь у фестивалі кухарки Косенко Любов Миколаївна та Мельник Наталія Миколаївна привезли І місце за смачний борщ, а вокальний ансамбль «Співаночки» Ободівського СБК  вибороли Гран-прі фестивалю.

Тростянецька районна рада вітає наших переможців і зичить подальших успіхів і перемог!!« повернутися до списку новин