Тростянецька районна рада
Тростянецький район Вінницька область

Культурно-мистецькі заходи приурочені святкуванню Воскресіння Господнього проводяться на Тростянеччині.

Переглядів: 549

        Напередодні великого християнського свята з 22 - 23 березня в світлиці Тростянецького Будинку культури проводився майстер- клас по писанкарству.

Навчитися писанку малювати, шкрябати, витравлювати приходили як дорослі  так і діти. Будинок культури закупив фарби та всі необхідні  матеріали для проведення майстер- класу.

        З 26 березня по 6 квітня в фойє РБК проходить районна виставка «Великодній розмай».

Свої Великодні композиції представили більшість  територіальних  громад. Олександрівська громада представила на виставку вишивки бісером, пасхальні рушники Очеретнюк Інни, Левицької Ольги,Коваль Оксани, Луценко Галини. Прекрасили виставку Вишиті бісером ікони Когутовської Наталі.

З села Тростянчик свої роботи представили Терепа Тетяна -  кошик виготовлений власноруч з паперу, писанки по дерев»яних яйцях Шевчук Віталіни, писанки у в’язаний мішечках Зінаїди Слюсар, вишитий пасхальний рушник Павлишиної Оксани,мальованки по дереву Середи Марії.

Оригінальністю відзначились роботи Грубої Наталі з Оляниці.

Гарне весняне Великодне оформлення писанкового розмаю « Яка весна, такі й яйці».

Четвертинівка представила великодні мальованки з рослинним орнаментом Медвідь Ніни.

У квітковому розмаї красувались паски з Капустян, випечені умілими руками Наталі Козар та прикрашені солодкими квітами її донечок Мирослави та Роксолани.

Мальованки по дерев»яних яйцях представили на виставку майстрині з села Буди -  Черній Марина та Лисак Ніна.

Всіх вразили своєю витонченістю та майстерністю роботи Слободяник Мирослави з села Велика Стратіївка.

Гордіївку представляли писанки Кіщук Аліни, Кіщук Людмили та  мальованки Щуренко Ніни.

З села Бережанка на виставку завітала паска випечена умілими руками коровайниці Наталі Мельник та писанки і вишиванки Жилінської Вікторії, Валентини Ярмак та Базовської Яни.

Мальованки, писанки, декупажні роботи по дерев»яних та страусиних яйцях мали змогу побачити відвідувачі на виставковому столику від сіл Глибочок та Скибинці. Малювали ці писанки Мельник Ніна та Гуменюк Наталя.

З Демидівки були представлені писанки, оформлені в бісер, Берко Марини.

Виставка з Верхівки була оформлена пасхальними рушниками та вишитими іконами Соловей Лілії.

Декупажні писанки з дерева та пасхальна випічка Дубонос Галини, Кучерявої Галини та Таран Лариси прикрасила виставкову композицію   з Торканівки.

Перший раз у нас в районі появились ажурні великодні писанки дуже оригінальної, ювелірної, витонченої роботи Віктора Баламута з Тростянця.

Писанки, шкрябанки, травленки та великі декупажні писанки Косенко Любові з Тростянця.

Оригінальністю відзначались композиція «Великодня фантазія» Зінаїди Мартинової з Тростянця: декоративні ляльки, старовинні вітальні листівки, декупажні яйці, наче екскурс у минуле століття- епоху шляхетних панянок .« повернутися до списку новин