Тростянецька районна рада
Тростянецький район Вінницька область

Стан виконання урядової програми «Доступні ліки» у районі.

Переглядів: 459

           

      В урядовій програмі "Доступні ліки" взяли участь 3,6 млн. українців,які  отримують безкоштовні ліки у відповідності зі своїми потребами.  В реалізації цієї програми   на сьогодні вже беруть участь більше 6 тис. аптек.

У Тростянецькому районі  на виконання  даної програми  заключено  9 договорів з  аптечними закладами,в підпорядкуванні яких знаходиться  19 аптечних  пунктів,що створюють відповідні умови для доступності  сільського населення до аптечної мережі.

За період дії Програми  у нашому районі виписано  9624 рецепти для хворих на серцево - судинні захворювання,бронхіальну астму  та цукровий діабет,отоварено в аптечних закладах  6502 рецепти на суму 200956 грн.

На  поточний рік виділено коштів на реімбурсацію  - 518884 грн. Станом на 01.07.2017 року реалізовано рецептів  на 67,6% від  загальної кількості . Середня вартість  одного рецепту  становить  30,9 грн.

Крім того  10 територіальними  громадами   виділено  кошти  на  стовідсоткове забезпечення  хворих на цукровий діабет  таблетованими  цукрознижуючими  препаратами  відповідно до постанови Кабінету Міністрів України  № 31303.

У районі активно проводиться інформаційно – роз’яснювальна  робота  серед населення щодо реалізації  урядової програми  «Доступні ліки»:

- інформація про перелік аптечних  закладів  розміщена на сайті  районної державної адміністрації;

- всі аптечні заклади  забезпечено наклейками  для аптек,що беруть участь у програмі «Доступні ліки»;

- організовано «гарячу лінію» за  телефоном  2-26-38  щодо надання консультативної та роз’яснювальної  допомоги  з питань реімбурсації медичних препаратів  за урядовою програмою «Доступні ліки»;

- в кожному структурному підрозділі  Центру сформовано стенди,де  розміщено адреси найближчих  аптечних закладів ,де можна отоварити виписаний рецепт  та реєстри ліків ,які підлягають на  відшкодування;

- проводиться щоденний моніторинг  виписки  рецептів,матеріали узагальнюються та оприлюднюються на медичній конференції.



« повернутися до списку новин