Тростянецька районна рада
Тростянецький район Вінницька область

Стан готовності до профілактики та лікування хвороби, спричиненої коронавірусом.

Переглядів: 119

 

      Заступник голови районної ради Іван Повидало з членами районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій побував у Ободівській лікарській амбулаторії. Основною метою було вивчення питання готовності закладу до роботи в умовах карантину.

       Медичний персонал має затверджену схему дій у разі випадків захворюваності, спричиненої коронавірусом. Всі пацієнти із підозрою на цю небезпечну інфекцію будуть доставлені до Тростянецької ЦРЛ, на базі якої функціонує інфекційне відділення на 20 ліжок у тому числі 7 палат-боксів. У лікарні є 6 апаратів штучної вентиляції легень, пульсоксиметри, апарати ЕКГ, централізоване постачання кисню.

      Рішенням сесії районної ради виділено районній лікарні 100 тис.грн. із районного бюджету на придбання засобів індивідуального захисту та ліки. Також 25 тис.грн виділила Тростянецька селищна рада із бюджету ОТГ. Адміністрація лікарні закупила 68 комплектів спеціальних костюмів для медперсоналу, придбаваються необхідні ліки. Дезинфікуючими засобами заклад забезпечений. Районна рада спільно із райдержадміністрацією та адміністраціями комунальних медичних підприємств вирішують нагальні питання, які виникають у процесі роботи закладів охорони здоров’я.

« повернутися до списку новин