Тростянецька районна рада
Тростянецький район Вінницька область

Провели нараду

Переглядів: 531

         

 Відповідно до плану роботи районної ради сьогодні відбулася нарада-семінар з посадовими особами місцевого самоврядуванння, яку провела голова районної ради Людмила Скапровська. У роботі наради взяли участь голова райдержадміністрації Леонід Лобань, керівники територіальних громад району, секретарі та  уповноважені з соціальних питань місцевих рад району, відповідальні працівники районної ради.

        Найбільш актуальним нині є питання пенсійного забезпечення населення. Про законодавчі нововедення стосовно даного питання інформувала Сауленко С.П.  -  заступник  начальника Бершадського об’єднаного управління Пенсійного Фонду України Вінницької області. Присутні поставили велику кількість питань, адже до посадовців органів місцевого самоврядування на місцях  звертаються пенсіонери з питаннями щодо змін пенсійного законодавства.

      Іншим, не менш важливим, стало питання забезпечення населення субсидіями. Начальник управління соціального захисту райдержадміністрації  Томін Н.І. надала інформацію про  нарахування субсидій на осінньо-зимовий період 2017-2018 років. 

      Про добровільне об’єднання територіальних громад йшлося у виступі голови районної ради Людмили Скапровської. Вона зазначила, що районна рада надавала і надає всю необхідну  методичну допомогу у питаннях організації процесу об’єднання громад у Тростянецькому районі. На жаль, ті пропозиції по Ободівській, Новоободівській, Тростянецькій, Тростянчицькій територіальних громадах щодо добровільного об’єднання, які були здійснені у минулому та нинішньому році, не знайшли достатньої підтримки серед населення та депутатського корпусу у цих населених пунктах. Районна рада та райдержадміністрація і надалі проводитиме роз’яснювальну роботу щодо перспектив об’єднання на основі наявного досвіду інших громад.

          Про здійснення соціальної роботи із вразливими категоріями населення , а також про поновлення реєстру дітей  та сімей пільгової категорії йшлося у виступах Горбатої А.В. – завідувача сектору з питань сім’ї, молоді та спорту РДА та Резнікової В.В. – в.о. начальника районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.« повернутися до списку новин