Тростянецька районна рада
Тростянецький район Вінницька область

15 червня відбулись збори громадян за місцем проживання у селі Козинці,що входить до Верхівської сільської ради.

Переглядів: 384

     15 червня відбулись збори громадян за місцем проживання у селі Козинці,що входить до Верхівської сільської ради. У сході взяли участь керуюча справами виконавчого апарату  Тростянецької районної ради Валентина Піган, заступник начальника відділу Держгеокадастру у Тростянецькому районі Олег Денисюк, спеціаліст управління праці та соціального захисту населення Тростянецької РДА Марія Суховітрук.

  Перед жителями села  прозвітував сільський голова Микола Пилипенко. У своєму виступі він докладно проаналізував роботу, яку здійснила сільська рада, виконком та безпосередньо сільський голова за 2017 рік та 5 місяців 2018 року.

Варто зазначити, що сільська рада активно працює по залученню інвестицій за рахунок грантів, отриманих за перемогу у обласному конкурсі. У нинішньому році перемогу отримали 2 проекти, завдяки яким буде залучено 130 тисяч гривень у розвиток громади.

Жителів села цікавило питання порядку нарахування субсидій на осінньо-зимовий період, можливості реорганізації місцевої школи, використання сільського ставка. Гострим для громади є питання пасовища, на яке необхідно виготовити документацію. Для цього власникам худоби необхідно оформити паспорти на домашніх тварин. Тому було вирішено зобов’язати власників ВРХ у найкоротший термін отримати паспорт на худобу, якщо вони хочуть випасати її на громадському пасовищі. Присутні представники районної влади надали роз’яснення та відповіли на запитання жителів громади.« повернутися до списку новин