Тростянецька районна рада
Тростянецький район Вінницька область

Соціальний захист щоденно на порядку денному районної влади

Переглядів: 105

Одним із головних пріоритетів у роботі районної ради є питання соціального захисту населення. Жодне із пленарних засідань сесії районної ради не проходить без розгляду питань, пов’язаних із функціонування соціальної галузі. Для ефективнішої реалізації даного питання було прийнято ряд програм соціального спрямування. Саме з реалізацією цих програм пов’язано отримання соціальних послуг та допомог населенням району. Найбільш результативними є Програма соціального захисту окремих категорій населення, що перебувають у складних життєвих обставинах, та програма «Турбота».

    Завдяки реалізації заходів даних програм ми змогли забезпечити надання матеріальної допомоги найбільш незахищеним верствам населення, важкохворим на лікування, учасникам АТО та членам їх сімей, сім’ям загиблих воїнів, санаторне лікування та пільговий проїзд учасникам бойових дій. Починаючи з минулого року, відповідно до рішення сесії, здійснюється компенсаційні виплати воїнам АТО/ООС, які уклали контракт із Збройними Силами України. Такі виплати проводяться у сумі 5,0 тис.грн із районного бюджету та 5,0 тис.грн. із бюджету відповідної територіальної громади.

        На реалізацію  Програми соціального захисту  окремих категорій населення, що перебувають у складних життєвих обставинах було використано за 10 місяців 2019 року - 629, 229 тис.грн.

        На  реалізацію районної Програми  «Турбота» використано за 10 місяців 2019 року освоєно - 48374 тис.грн. із районного бюджету.

Всі кошти, що використані на виконання програм, є власними надходженнями районного бюджету.« повернутися до списку новин