Тростянецька районна рада
Тростянецький район Вінницька область

Шановні педагоги, дорогі учні, студенти!

Переглядів: 524

   Щиро вітаємо з Днем знань — справжнім всенародним святом мудрості, доброти і людяності. Цей день завжди особливо урочистий і хвилюючий, адже саме з нього починається незвіданий, цікавий і, водночас, нелегкий шлях до пізнання, до нових звершень, до самостійного життя.

   Так, цей рік буде непростим. Навчання в умовах світової пандемії – це випробування як для дітей, так і для їх батьків і вчителів. Ми маємо насамперед дбати про здоров’я і безпеку кожного та дотримуватися всіх вимог та рекомендацій МОЗ. На сьогодні учасники навчального процесу вже знайомі з принципами дистанційного та онлайн- навчання. Але для усіх новим буде дотримання правил захисту в умовах реальної школи.

   Дорогі учні, батьки, педагоги! Бажаємо всім набратися терпіння. У ваших силах зараз тримати цей виклик часу і продовжувати свою роботу: вчителям – учити, учням – навчатися, зростати, а батькам бажаємо щоденно відчувати гордість за своїх дітей, радіти їхнім успіхам. Новий 2020–2021 стартує. І нехай він буде щасливим, цікавим і безпечним для кожного з вас.

   Нехай цьогорічний першовересень буде сонячним, несе добрий настрій у кожну школу, кожну родину!

   Зі святом, дорогі друзі!« повернутися до списку новин