Тростянецька районна рада
Тростянецький район Вінницька область

Обговорили питання розвитку громад

Переглядів: 261

 

 

      Голова районної ради Людмила Скапровська та її заступник Іван Повидало сьогодні побували у Гордіївській та Тростянчицькій  територіальних громадах. У рамках зустрічі керівники відвідали  комунальні заклади бюджетної сфери, обговорили питання соціально-економічного розвитку підвідомчих територій. Для обох сільських рад є надзвичайно актуальним питання створення комунального підприємства для обслуговування наявної інфраструктури. Планується створення такого суб»єкту на умовах співфінансування трьома радами – Гордіївською, Тростянчицькою та Глибочанською. У минулому році при державній фінансовій підтримці та спів фінансування бюджетів зазначених сільських рад було придбано новий сміттєзбиральний автомобіль.

     Відповідно до плану роботи районної ради посадові особи виконавчого апарату  районної ради надали методичну та практичну допомогу посадовцям місцевих рад  у виконанні ними відповідних повноважень. Це стосується , в першу чергу, підготовки проектів рішень сесій, проектів розпоряджень сільського голови, ведення документації, особових справ, тощо.

Районна рада практикує такий вид співпраці із сільськими радами, що є вагомою допомогою для діяльності посадових осіб органів місцевого самоврядування.« повернутися до списку новин