Тростянецька районна рада
Тростянецький район Вінницька область

КНП «Тростянецький РЦ ПМСД» увійшло до переліку успішних у своїй сфері діяльності.

Переглядів: 169

Рівень успішності та стабільності підприємств України серед аналогічних за розміром, видом економічної діяльності, географією роботи оцінює  Національний бізнес-рейтинг в Україні.

Національний бізнес-рейтинг - це представництво міжнародного Союзу Національних бізнес-рейтингів в Україні, який об'єднує оргкомітети Національних бізнес-рейтингів у країнах Європи та Азії, визначає міжнародні принципи рейтингування, ініціює програми нагородження та організовує масштабні заходи для підприємців. НБР 15 років поспіль визначає провідні підприємства у різних галузях з метою популяризації успіху у сфері бізнесу, формування та розвитку сумлінної конкуренції.

У 2019 році НБР також проводилась комплексна система оцінювання ефективності бізнесу та визначення лідерів ринку серед 329 783 українських підприємств за основновними показниками фінасово-господасрської діяльності у медичній галузі.

Приємною новиною для Тростянеччини став факт про те, що одне із комунальних некомерційних підприємств увійшло до переліку успішних у своїй сфері діяльності.

За результатами Національного бізнес-рейтингу 1 місце (Золото) серед суб’єктів господарювання Вінницької області у галузі охорони здоров’я у номінації «Результативність та рентабельність» зайняло КНП «ТРОСТЯНЕЦЬКИЙ РЦ ПМСД» та 17 місце (золото) серед суб’єктів господарювання України.  

Відповідно рейтингу керівника КНП «ТРОСТЯНЕЦЬКИЙ РЦ ПМСД» Пересунька В.А. буде нагороджено почесною нагородою «Лідер галузі 2019». Дана нагорода підкреслить статус підприємства і стане приводом для гордості усього колективу, а також слугуватиме чудовим маркетинговим інструментом у роботі підприємства у майбутньому.

Тростянецька районна рада вітає головного лікаря КНП «ТРОСТЯНЕЦЬКИЙ РЦ ПМСД» Пересунька В.А. та увесь колектив із заслуженим визнанням та перемогою!

« повернутися до списку новин