Тростянецька районна рада
Тростянецький район Вінницька область

Відбулося засідання комісії з питань нагородження

Переглядів: 603

Сьогодні 25 липня в районній раді відбулося засідання комісії з питань нагородження.

Традиційно ця комісія збирається для визначення кандидатур для занесення їх на районну Дошку Пошани до Дня Незалежності 24 серпня.

 Заступник голови районної ради , голова комісії з питань нагородження  Повидало І.І. провів засідання комісії, на якому повідомив про  те, що на  25 сесії районної  ради 6 скликання  було прийнято рішення про встановлення у районі Дошки Пошани, на яку будуть занесені кращі працівники та трудові колективи підприємств, установ і організацій. На цій сесії затверджено Положення про районну Дошку Пошани. Згідно Положення  суб’єктами висування кращих  працівників є трудові колективи, подання погоджуються керівником територіальної громади, суб’єктами висувань підприємств, установ, організацій є органи виконавчої влади та місцевого самоврядування.

Згідно вимог Положення  від кожної територіальної громади на районну Дошку Пошани має бути занесено по одному представнику, від органів самоврядування  та виконавчої влади також по одному  представнику і чотири кращих трудових колективи. Традиційно відкриття щорічно експозиції районної Дошки Пошани приурочується до Дня Незалежності України. Відкриття Дошки Пошани ми проводимо п’ятий рік поспіль.

До районної комісії з питань нагородження надійшли подання від трудових  колективів,  органів самоврядування та виконавчої влади. Повидало І.І. ознайомив присутніх із поданнями, витягами із протоколів, характеристиками, які надійшли на кандидатів  та трудові колективи,  які своєю працею зробили  вагомий внесок в економічний, соціальний та культурний розвиток територіальних громад району, активну громадську та  благодійну діяльність .

Комісія голосувала по кожній кандидатурі та вирішила внести пропозицію голові районної ради та голові районній державній адміністрації для  прийняття відповідних  розпоряджень. Всього на районну Дошку Пошани будуть занесені 20 працівників та чотири трудових колективи.

 

 « повернутися до списку новин