Тростянецька районна рада
Тростянецький район Вінницька область

ОКРИЛЕНІ ТВОРЧІСТЮ

Переглядів: 199

Традиційно останніх п’ять років з метою   підвищення престижності професії вчителя, виявлення й підтримки талановитих педагогічних працівників у переддень Дня працівників освіти   комунальна установа «Тростянецький районний методичний кабінет», відділ освіти райдержадміністрації підвели підсумки результативності участі талановитих педагогів у  представницьких заходах  2018-2019 навчального року, які ведуть за собою у  творчий світ навчально-виховної, науково-дослідницької спортивної, мистецької, пошукової діяльності обдаровану учнівську молодь  в урочний та позаурочний час.

Даний  урочистий  захід  розпочався із відомого вірша «Крила»  ЛІни Костенко, одного із найулюбленіших  віршів  серед українців, у якому  поетеса стверджує,  що духовно багата людина здатна на все, адже вона, хоч і не літає, а крила має…     

 «Окрилені творчістю», саме таку назву має Дошка Пошани творчо працюючих педагогічних працівників закладів загальної середньої та дошкільної освіти району.

 28 педагогів закладів освіти району і два педагогічних колективи /колектив початкових класів Цибулівської СЗШ І-ІІІ ст. та колектив Капустянського ДНЗ «Ромашка» / отримали посвідчення про те, що їх імена занесені на Дошку Пошани «Окрилені творчістю» .

Протягом 2018-2019 навчального року педагоги шкіл та закладів дошкільної освіти району брали участь в районних, обласних та Всеукраїнських олімпіадах, фахових конкурсах, виставках, у захистах  науково – дослідницьких проектів, мистецьких заходах, спортивних змаганнях і досягли високих результатів у кожній із галузей.

Кожного із педагогів відповідно до фаху представили методисти комунальної установи «Тростянецький районний методичний кабінет», які безпосередньо є менеджерами проведення та організації участі педагогів та учнів у методичних заходах всіх рівнів: Тетяна Западнюк, Наталія Шимкова, Василь Цуцман, Тетяна Жемчужнікова та Світлана Лещенко.

Ольга  Ільченко, начальник відділу освіти райдержадміністрації та Валерій Єндерюков, голова районної ради профспілки працівників освіти і науки привітали учасників урочистого заходу із наступаючим Днем працівників освіти.

На завершення урочистого заходу всі учасники знайшли себе на Дошці Пошани та залишили фото напам’ять.

На черзі оновлення учнівської Дошки Пошани «Талановите сузір’я».

 Побажаємо всім успіхів,  досягнення нових  результатів та нових перемог у 2019-2020 навчальному році!

« повернутися до списку новин