Тростянецька районна рада
Тростянецький район Вінницька область

На Вінничині стартував весняний призов громадян України на строкову військову службу у 2019 році.

Переглядів: 210

            На Вінничині стартував  весняний призов.  Відповідно до указу Президента України №22/2019 «Про звільнення в запас військовослужбовців строкової служби, строки проведення чергових призовів та чергові призови громадян України на строкову військову службу у 2019 році» у квітні розпочався весняний призов юнаків району до лав української армії.  . Служба в Армії – це школа мужності, хоробрості і стійкості, особливого гартування волі та характеру, які залишаються у людини на все життя.

       Сьогодні, 05  квітня в залі засідань районної ради відбулися урочисті проводи  призовників весняного призову 2019 року на строкову службу до лав Збройних Сил України. Провести хлопців в залі зібралися особовий склад військомату,  батьки, сільські голови, друзі, кохані. Також у заході взяли участь керівники району  - голова Тростянецької районної ради Людмила Скапровська та голова райдержадміністрації Леонід лобань.

     Військовий комісар Леонід Стоколос звернувся до призовників зазначивши, що  служба у Збройних Силах нашої держави є відповідальною і почесною місією, що перед хлопцями нелегке випробування, але саме армія допоможе їм зміцнити свій дух і тіло та подякував молодим хлопця за те, що вони не сховалися,  а відповідально віднеслись до виконання почесного обов’язку громадянина України. Також подякував батькам за виховання своїх синів, справжніх захисників рідної Вітчизни.

       До всіх привітальних слів, які в цей урочистий день надійшли на адресу призовників, приєдналися працівники районного Будинку культури, які порадували присутніх своїми яскравими виступами. Сьогоднішні призовники були головними героями свята, а завтра всі, як один, одягнуть військову форму і стануть справжніми солдатами.

       За традицією, благословив завтрашніх солдатів на новий, відповідальний і дуже непростий етап їхнього життя  Отець Михайло, який окропив хлопців свяченою водою та кожному подарував натільний хрестик, символ оберегу.

« повернутися до списку новин