Тростянецька районна рада
Тростянецький район Вінницька область

У комунальній установі «Тростянецький районний методичний кабінет» проведено інструктивно-інформаційну нараду з питань протидії булінгу

Переглядів: 296

        У січні 2019 року Президент України Петро Порошенко підписав закон про протидію булінгу

        Згідно із законом, булінг - це моральне або фізичне насильство, агресія у будь-якій формі, або будь-які інші дії, вчинені з метою викликати страх, тривогу, підпорядкувати особу своїм інтересам, що мають ознаки свідомого жорстокого ставлення.

19.02.2019 року  у КУ «Тростянецький районний методичний кабінет» було проведено інструктивно-інформаційну нараду із заступниками директорів із виховної роботи середніх загальноосвітніх шкіл  Тростянецького району з  питання  протидії булінгу.

Юрисконсульт відділу освіти РДА Кравецький В.В. довів до відома учасників наради  методичні рекомендації  Міністерства освіти і науки України з даного питання. Метою заходу було: ознайомити слухачів з причинами виникнення булінгу, впливу цього явища на окрему особистість і учнівський колектив в цілому, опрацювати практичні методи виявлення постраждалих та булерів, методи  профілактики і втручання.
Програма складалася з теоретичного матеріалу (інтерактивних лекцій) і практичної складової – виявлення жертв булінгу або булерів, побудові стратегічних рішень та конкретних методів впливу на учасників булінгу, організації системної роботи в учнівському колективі. У результаті проведеної роботи очікується підвищення професійної компетентності педагогічних працівників – викладачів, психологів, соціальних педагогів.

         Керівник комунальної установи «Тростянецький районний методичний кабінет» Лещенко С.Б. підвела підсумки організаційної роботи з обдарованою учнівською молоддю за період  з вересеня 2018 року по лютий 2019 року щодо участі  обдарованих дітей у представницьких заходах районних, обласних  та всеукраїнських рівнів природоохоронних та мистецьких напрямків.

« повернутися до списку новин