Тростянецька районна рада
Тростянецький район Вінницька область

Обласна нарада керуючих справами

Переглядів: 656

 

Керуюча справами виконавчого апарату районної ради Валентина Піган взяла участь у обласній нараді, на яку були запрошені керуючі справ районних та міських рад Вінницької області. Нараду провів голова обласної Ради Анатолій Олійник, який зокрема у своєму виступі наголосив: «Сподіваюсь, що сьогодні ми обговоримо найактуальніші питання, які відносяться до діяльності рад, в режимі діалогу знайдемо відповіді на питання, які нас турбують».

На обговорення були винесені питання щодо особливостей управління об’єктами комунальної власності та призначення і звільнення їх керівників, повноважень рад у галузі земельних відносин, функціонування місцевих бюджетів після реформи з бюджетної децентралізації, практичного застосування системи електронних закупівель PROZORRO.

Особлива увага була приділена аналізу нових законодавчих ініціатив в частині повноважень органів місцевого самоврядування, формуванні виконавчих органів об’єднаних територіальних громад. Керуючою справами Тростянецької районної ради було піднято питання про спільні дії органів місцевого самоврядування та Вінницької обласної Асоціації органів місцевого самоврядування щодо захисту інтересів посадових осіб місцевого самоврядування.« повернутися до списку новин