Тростянецька районна рада
Тростянецький район Вінницька область

8 серпня відбулась 34 сесія районної ради 7 скликання

Переглядів: 223

 

        Сьогодні у  сесійній залі районної ради   відбулась  34 позачергова сесія районної ради  7 скликання. Скликання позачергової сесії  викликано   необхідністю вирішення ряду нагальних питань щодо економічного та  соціального  розвитку району. Зокрема  внесено  зміни  до Програми розвитку  автомобільних доріг  загального користування  Тростянецького району на 2018 – 2020 роки.  На ремонт  доріг загального користування спрямовано  900тис.грн. із районного бюджету. Основні дороги загального користування  - територіальні та регіональні,  що проходять через  район потребують  термінового ремонту, який передбачається  здійснити  використовуючи співфінансування з державного дорожнього фонду,  районного та відповідних сільських бюджетів.

        Зміни до Програми  «Здоров’я жителів Тростянецького району  на 2016 – 2020 роки» та  районної Програми  «місцеві стимули» для медичних працівників  Тростянецького району на 2018 - 2020 роки»  забезпечать  надання якісних  медичних послуг пацієнтам, належні та безпечні умови праці, соціальні гарантії  для медичних працівників та вирішення кадрових питань. Також внесено зміни до  районної Програми  розвитку культури, туризму та духовного  відродження, розвитку   КП «Тростянецьке районе радіомовлення»  і  правоохоронної Програми   з метою  забезпечення  реалізації  заходів  відповідного спрямування.

        Крім того депутати затвердили  звіт про виконання районного бюджету  за  І півріччя 2019 року  і підтримали зміни  до районного бюджету на 2019 рік щодо  ефективного функціонування бюджетних  комунальних підприємств, організацій, зняти соціальну напругу як у трудових колективах, так і серед населення.

 

 

« повернутися до списку новин