Тростянецька районна рада
Тростянецький район Вінницька область

Надзвичайно приємна подія зібрала шанувальників літературної творчості 24 лютого у актовій залі Тростянецької музичної школи – презентація альманаху районного літературно – мистецького об'єднання « Джерело»

Переглядів: 566

             

            Це  вже 5-те видання, в яке ввійшли поетичні та прозові  твори наших земляків – аматорів. У цьому альманасі подано  короткі історії життя та окремі твори талановитих людей Тростянеччини: Миколи Тарнавського та Анатолія Бортняка з с. Олександрівка, Василя Грінчака з с. Китайгород, Казимира Лісовського, Дмитра Черевичного, Сави Христича  з с. Ободівка, Кирила Курашкевича та Лариси Колесник із Тростянця, Олекси Новаківського із с. Нова Ободівка та інших земляків, а також наших сучасників – членів РЛМО «Джерело».

       Прийшли привітати джерельчан колеги із Ладижина та Тульчина, працівники культури району, які допомогли у підготовці матеріалів до альманаху, освітяни району, представники районної та селищної ради, котрі допомогли матеріально видати збірник, представники громади району, що цінують художнє слово.

       Відкриваючи захід, голова районного об'єднання Тетяна Ясенчук, розповіла якою багатою була і є тростянецька земля на  народні таланти, а також дякувала всім, хто причетний до видання книги.

       Кожен із митців, чиї твори увійшли до збірки, мав можливість поспілкуватися з присутніми та почитати свої твори.

       Керуюча справами районної ради  щиро вітала членів об'єднання із виданням книги, адже у  виході кожного альманаху районна рада присутня. «Ця творча збірка – це підручник із народознавства рідного краю для наших школярів, це писана історія Тростянеччини для нащадків, це прекрасна книга для любителів художнього слова»,- сказала Валентина  Піган.

      Самодіяльні артисти району подарували присутнім чудові пісні, що написані тростянецькими поетами та композиторами.

       Збірки мистецького альманаху знайдуть своє місце у школах, бібліотеках, музеях району та на столах шанувальників.

« повернутися до списку новин