Тростянецька районна рада
Тростянецький район Вінницька область

Шановні працівники та користувачі бібліотек району!

Переглядів: 98

   Згідно з Указом Президента України від 14 травня 1998 року 30 вересня оголошено Всеукраїнським днем бібліотек.  Це свято поваги народу до своєї духовної спадщини, освіти, науки і культури, а також свідчить про визнання історичної ролі бібліотеки в житті суспільства.

         В Україні  книга завжди була в особливій пошані. Саме наші  мудрі предки заснували велику культурну традицію створення бібліотек – храмів духовності  та знань. Сучасні бібліотеки - справжні центри інтелектуального та духовного життя, де відкривається  дивовижний, цікавий та багатогранний світ друкованого слова.  Основою успішних перетворень у бібліотечній справі, в першу чергу, є високий професіоналізм і  творча, креативна праця бібліотекарів - хранителів культури і мудрості поколінь. Без сумніву, бібліотеки були і залишаються найважливішими осередками 
культурного і просвітницького життя району.

   Сьогодні, 30 вересня, голова районної ради Людмила Скапровська  та керуюча справами виконавчого апарату районної ради Валентина Піган відвідали комунальний заклад «Тростянецька центральна районна бібліотека»  та привітали працівників із професійним святом. 

   Районна рада є засновником комунального закладу  тому і приділяла належну увагу галузі. Протягом попередніх років було зроблено чимало для покращення матеріальної бази закладу. Районна бібліотека одна  з перших  в області облаштувала  2 Інтернет – центри для дітей і дорослих.

   Щира вдячність бібліотекарям за їх труд, творчість, ентузіазм.« повернутися до списку новин