Тростянецька районна рада
Тростянецький район Вінницька область

Формат фахових майстерень на Вінниччині.

Переглядів: 98

                Нещодавно  стартував завершальний п’ятий сезон безкоштовних фахових майстерень Української асоціації районних та обласних рад в рамках Проєкту ПУЛЬС. Навчання триватимуть до вересня 2020 року. Покриття – вся Україна. Тематика визначена на основі всеукраїнського опитування спільноти УАРОР. Головними напрямами є реформа місцевого самоврядування та медицини, в рамках яких кожна область конкретизувала для себе необхідну тему. Формат фахових майстерень в рамках Проекту ПУЛЬС передбачає роз’яснення законодавства у відповідній сфері, а також механізмів його реалізації на практиці. Також обговорюватимуться проблемні питання у діяльності рад та шляхи їх подолання. 

У Вінницькій області навчання заплановане на 13 травня 2020 року за темою: «Формування спроможного районного рівня» та 9 липня 2020 року за темою: «Теорія та практика бізнес - планування медичних закладів».  Формат заходів дещо відрізняється від попередніх сезонів. Цього разу, крім вже звичних регіональних практикумів, додались кластерні заняття з медицини, де модератор дає домашнє завдання.  Програми заходів побудовані на аналізі законодавства, шляхах його застосування та практичних порадах для організації роботи. Фахові майстерні є інтерактивними, із застосуванням візуалізації. Учасники, матимуть  змогу поставити  питання модератору, подискутувати один з одним та обмінятися враженнями. Тривалість – 4 години.

Зареєструватися на фахові майстерні, а також отримати необхідні консультації, можна за номером телефону 044-484-05-64, або написавши на адресу електронної скриньки uaror@ukr.net.

Нагадаємо, що зазначену серію фахових майстерень УАРОР проводить з 2016 року, в рамках Проєкту USAID «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС), що реалізується Асоціацією міст України у партнерстві з Українською асоціацією районних та обласних Рад.

 

« повернутися до списку новин