Тростянецька районна рада
Тростянецький район Вінницька область

Адміністрація КНП «Тростянецький РЦ ПМСД» інформує

Переглядів: 205

Станом на 13.04.2020 року на території району зареєстровано 15 лабораторно підтверджених випадків COVID – 19, серед яких 1 дитина, 2 медичних працівники та 2 прибувші із Польші.

Стан здоров’я всіх задовільний, всі знаходяться під наглядом сімейних лікарів на умовах самоізоляції. Жодного пацієнта серед виявлених не госпіталізовано. Всього прибуло на територію району 158 осіб, із яких 39 – продовжують бути в режимі самоізоляції, 3 вибуло за межі району на протязі 3 днів з моменту прибуття, у 116 – режим самоізоляції 14 днів закінчився. Всього обстежено в районі 108 осіб, проведено 123 аналізи, в т.ч. експрес – тест - 44, ПЛР – 79, мобільною бригадою обстежено – 61 особа. У 93 осіб результат негативний. Робота продовжується.

Шановна громада! Проведені лабораторні дослідження підтвердили те, що коронавірус на території району циркулює. Відсутність коронавірусу після лабораторної діагностики не дає підстав для того щоб нехтувати карантинними заходами. Ситуація поки що контрольована. Тому звертаємося з проханням, рекомендовані заходи не потребують великих матеріальних затрат, а тільки настороження і культури кожного з нас.

Заходи є дуже простими :

- Максимально сидіти дома, виходити тільки коли край необхідно;

- Спілкування тільки в телефонному режимі, ніяких гостей;

- Дотримуватися дистанції 1,5 – 2 м;

- Масочний режим;

- Культура чхання та кашлю;

- Використання антисептиків та деззасобів.

Особливо звертаємося до тих, у кого результати лабораторно підтверджені.

Тільки всі разом ми здолаємо цей недуг. Здоров’я всім та спокою.

« повернутися до списку новин