Тростянецька районна рада
Тростянецький район Вінницька область

Публічний звіт голови Тростянецької районної державної адміністрації Леоніда Лобаня за 2018 рік та основні завдання на 2019 рік

Переглядів: 319

     На засіданні колегії райдержадміністрації, 21 лютого 2019 року голова районної державної адміністрації  Лобань Леонід Іванович звітував про виконання делегованих державою та районною радою  повноважень  за 2018 рік та  окреслив основні завдання на 2019 рік. На заході були  присутні керівники виробничих підприємств , керівники комунальних закладів, установ, організацій, підприємств  району, представники органів місцевого самоврядування, громадських організацій, районні ЗМІ. Участь у роботі колегії взяли керівництво та виконавчий апарат районної ради.

     У своєму звіті Леонід Іванович проаналізував кожну галузь району, яка сприяє розвитку регіону та наповненню районного бюджету, зокрема сказав, що  за 2018 рік до загального та спеціального фондів бюджету Тростянецького району мобілізовано доходів в сумі 454,5 млн.грн. та відмітив  позитивну тенденцію наповнення доходів загального фонду бюджету району за рахунок власних надходжень податків і зборів порівняно з відповідним періодом минулого року. Дохідна частина загального фонду Тростянецького району за 2018 рік збільшились у порівнянні з надходженнями 2017 року на 26,7 млн. Основним бюджетоутворюючим джерелом місцевих бюджетів є податок на доходи фізичних осіб, що складає 60,5%.

     Далі голова райдержадміністрації поділився успіхами , зокрема у сільському господарстві. Так у  2018 році середня урожайність зернових ранньої групи склала 46,1 ц/га. Вагома роль у збільшенні обсягів виробництва сільськогосподарської продукції по праву належить механізації технічних процесів. Відмітив, що керівники господарств постійно оновлюють машино-тракторний парк.

    Обсяг реалізації продукції на промислових підприємствах в діючих цінах за 2018 рік  склав 373,4 млн.грн., що на 61,5% більше в порівнянні з відповідним періодом 2017 року. Обсяг реалізованої промислової продукції на одну особу склав 10550,8 грн.

     Інвестиції: очікуваний обсяг залучених інвестицій у 2018 році підприємствами та організаціями за рахунок всіх джерел фінансування становить 142,5 млн.грн.

      У галузі ЖКГ також проведено велику роботу. З метою забезпечення належного водопостачання проводяться роботи по реконструкції та будівництву водогонів. Проводились роботи по ремонту автомобільних доріг загального користування (286 км.) та комунальних автомобільних доріг (397,4 км). Загальний обсяг виконаних робіт по ремонту автомобільних доріг комунальної власності за 2018 рік становить 6,765 млн.грн. в т.ч. за рахунок коштів місцевого бюджету 4,221 млн.грн., за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам 2,0 млн.грн., за рахунок благодійної допомоги сільськогосподарських агроформувань 544,0 тис.грн. Загальний обсяг виконаних робіт в 2018 році по ремонту автомобільних доріг загального користування становить 23758,7 тис. грн..

     Велику увагу приділив галузям освіти, медицини та впровадженню реформ у цих галузях.

    Основними пріоритетами на 2019 рік  є:

1.Продовження реконструкції будівлі спортивногоØ комплексу в с. Савинці.  2.Будівництво круп’яного заводу з переробки кукурудзи та реконструкції комплексу будівель і споруд по вул. Привокзальна, 2 в селищі Демківське на території Олександрівської сільської ради (вартість будівництва біля 400 млн.грн.).

3.Будівництво бригад по вирощуванню курчат-бройлерів № 22, 43 на території Четвертинівської та Оляницької сільських рад (вартість будівництва понад 100 млн.грн. кожна) 

4.Проведення заходів з облаштування постійного місця дислокації в смт Тростянець Вінницької області окремого мотопіхотного батальйону А2960 військової частини А1619 (вартість робіт  понад 5 млн.грн.) 

5.Нове будівництво Капустянської амбулаторії загальноїØ практики сімейної медицини в с. Капустяни (вартість робіт 7,2 млн.грн.).

     Планується і надалі проводити роботи по впровадженню енергозберігаючих технологій у закладах культури , медицини, освіти, а саме заміна вікон, капітальний ремонт покрівель, утеплення стін. 

    По ремонту автомобільних доріг загального користування  державного значення пріоритетними на 2019 рік являються проведення поточного середнього ремонту автомобільної дороги с. Цибулівка – с. Ободівка – с. Баланівка та проведення поточного дрібного ремонту автомобільних доріг м. Ладижин –смт. Чечельник та м. Тульчин –м. Бершадь.

      Далі успіхами  у Савинецькій територіальній громаді  поділився сільський голова Марущак Василь Васильович. Важливе місце серед досягнень , яких вдалось добитись молодому очільнику,  займає реконструкція спортивного комплексу, який довгі роки був  як недобуд.« повернутися до списку новин