Тростянецька районна рада
Тростянецький район Вінницька область

Пожежонебезпечний період

Переглядів: 209

 

      Щоліта, з настанням сухої погоди, зростає  ризик виникнення  пожеж внаслідок  самовільного спалювання  рослинності, стерні та соломи. Подібні  дії  призводять до  забруднення навколишнього  середовища, а вогонь може  перекинутись на лісосмуги, присадибні території. Величезної  шкоди  пожежі завдають фауні – гинуть птахи та звірі.

    Упродовж  пожежо – небезпечного періоду  забороняється  випалювати траву  та інші рослинні рештки  на землях сільськогосподарського призначення (особливо спалювання стерні).

      Особи  винні у порушенні вимог пожежної безпеки  несуть адміністративну відповідальність ст.77-1 Кодексу  України про адміністративні правопорушення, тягнуть за собою накладення штрафу на громадян від десяти до двадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб - від п'ятдесяти до сімдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян та кримінальну відповідальність  згідно статті 245 Кримінального кодексу України у разі спричинення важких наслідків.

 Крім цього прохання, у разі виявлення випадків спалювання стерні, сухої трави чи пожнивних рештків звертайтеся до правоохоронних органів поліції та до головного управління ДСНС у Тростянецькому  районі.« повернутися до списку новин