Тростянецька районна рада
Тростянецький район Вінницька область

У територіальних громадах району продовжуються сходи громадян за місцем проживання. 29,30 березня відбулися загальні збори у Глибочанській, Летківській, Капустянській територіальних громадах.

Переглядів: 491

             У територіальних громадах району продовжуються сходи громадян за місцем проживання.   29,30 березня  відбулися загальні збори  у Глибочанській, Летківській, Капустянській територіальних громадах. Про свою роботу та діяльність депутатського корпусу, виконкому звітували сільські голови Валентина Горбань, Лариса Драпак, Юлія Дублюк.

      У минулому році у населених пунктах проводилась значна робота по зміцненню матеріальної бази комунальних закладів, благоустрою, ремонту сільських доріг,будівництву тротуарів, тощо. Варто зазначити, що проведена децентралізація бюджетного процесу дає змогу отримувати значно більші ресурси до місцевих бюджетів, що, в свою чергу, забезпечує спрямування коштів на капітальні видатки.

       За 2017 рік  у цих радах сільські бюджети значно перевиконані. Завдяки цьому у селах за останні два роки проведено  більше робіт у плані розвитку, ніж за попереднє десятиліття.

        Участь у сходах взяли голова районної ради Людмила Скапровська, представники районної виконавчої влади, районних служб. Отже, люди мали змогу отримати відповіді і допомогу на численні запитання і проблеми.« повернутися до списку новин