Тростянецька районна рада
Тростянецький район Вінницька область

Відбувся онлайн – семінар!

Переглядів: 103

      Сьогодні у залі засідань районної ради відбувся онлайн – семінар, на якому  Вінницька обласна Асоціація органів місцевого самоврядування  презентувала  17 обласний конкурс  проектів розвитку територіальних громад.  У роботі семінару взяли участь керівники та представники органів місцевого самоврядування, які відповідають за грантову роботу у своїх громадах, керівники комунальних закладів, організацій,  підприємств, установ.

  Відкрив роботу семінару Віктор Вікалюк – керівник Секретаріату Вінницької обласної  Асоціації органів місцевого самоврядування. Віктор Іщук  експерт – координатор XVII обласного конкурсу проектів розвитку територіальних  громад детально ознайомив присутніх з умовами конкурсу та змінам, які відбулися в порівнянні з минулим роком. Далі фахові спеціалісти Асоціації детально охарактеризували  основні аспекти написання проектів для отримання  найвищої оцінки даного проекту. Зокрема зупинились на пріоритетних напрямках конкурсу, це - впровадження енерго - та ресусоощадних технологій на об’єктах комунальної власності та ОСББ, проведення енергетичних обстежень будівель комунальної власності з підготовкою відповідного звіту з енергоаудиту та формування енергопаспорту будівлі за умови отримання позитивного висновку Департаменту житлово – комунального господарства, енергетики та інфраструктури облдержадміністраціїї; розбудова інфраструктури із забезпеченням функціонування центрів безпеки; міжмуніципальне співробітництво: спільні проекти, розроблені декількома органами місцевого самоврядування на основі договору про спільну діяльність.

     Онлайн – семінар проходив у режимі запитання – відповідь. Усі бажаючі отримали професійні та обґрунтовані відповіді.   

   З умовами конкурсу можна ознайомитись на сайтах Тростянецької  районної ради, Вінницької обласної Ради, Вінницької обласної  Асоціації органів місцевого самоврядування.« повернутися до списку новин