Тростянецька районна рада
Тростянецький район Вінницька область

Конференція ветеранів

Переглядів: 531

 

30 листопада у залі засідань районної ради  відбулась конференція районної  організації ветеранів війни за участю керівників первинних ветеранських організацій району,в якій взяла  участь голова районної ради Людмила Скапровська та перший заступник голови райдержадміністрації  Таїсія Науменко.  

Учасники конференції вшанували пам’ять загиблих учасників антитерористичної операції у Донецькій та Луганській областях хвилиною мовчання.

На порядок денний конференції  було винесено питання про  Положення  Тростянецької районної організації ветеранів України. Голова районної організації ветеранів України Микола Мельник зупинився на основних пунктах Положення та внесених змінах до нього. Під час  обговорення піднімались   питання роботи районної організації ветеранів,  медичного та соціально-побутового обслуговування ветеранів, збереження та упорядкування пам’ятників та пам’ятних знаків,  співпраці ветеранської організації району з органами державної влади та місцевого самоврядування.

 Микола Мельник подякував присутнім на конференції членам ради ветеранів за їх діяльність і висловив  сподівання на подальшу співпрацю з районною владою у питаннях  підтримки та допомоги організації у вирішенні  проблемних питань.

« повернутися до списку новин