Тростянецька районна рада
Тростянецький район Вінницька область

Тростянецькі волонтери вирушили у дорогу.

Переглядів: 155

Громадська організація «Тростянеччина», яку організували волонтери району, проводить постійну активну роботу ще з часу Революції Гідності. Багато десятків разів вони побували у зоні АТО протягом усього періоду агресії проти України. Найважчими були 2014-2015 роки, коли нашу армію потрібно було будувати та забезпечувати майже з нуля. На схід возили продукти харчування, засоби гігієни, медикаменти, військове спорядження та багато іншого. Жителі всіх населених пунктів району долучались до надання допомоги нашим захисникам.

 В останні роки забезпечення армії змогла взяти на себе держава, але чимало волонтерів і сьогодні допомагають, особливо у госпіталях. Поряд з цим нашим хлопцям та дівчатам, там на передовій, так хочеться відчути мирне життя, особливо у дні свят.

Нині східні рубежі держави захищають кілька десятків наших земляків. Саме їх провідати вирушають у далеку дорогу волонтери Анатолій Савченко та Тетяна Комар. Вони доставлять на передову домашні гостинці до Нового року та Різдва від земляків. Волонтери планують побувати у військовиків 9 батальйону 59 бригади. Їх маршрут пройде через Світлодарську дугу.

Особливу подяку за зібрані подарунки волонтери висловлюють всім школам району, КУ «Тростянецький районний методкабінет», Глибочанській, Будянській, Гордіївській, Ілляшівській сільським радам, виконавчому апарату районної ради, підприємству «Вінницький бройлер».

        Тростянчани щиро бажають своїм захисникам міцного здоров»я, щастя, сімейного благополуччя, щоб ворожі кулі кожного з них оминали.« повернутися до списку новин