Тростянецька районна рада
Тростянецький район Вінницька область

Члени виконкому Тростянчицької сільсьської ради та сільський голова Петро Будянський ініціювали зустріч з депутатом Вінницької обласної ради по Тростянецькому району Геннадієм Мазуром.

Переглядів: 233

     У ході зустрічі самоврядці  та жителі громади обговорювали шляхи вирішення проблемного питання, яке вже кілька років турбує  громаду – це будівництво нового водогону у селі.

Присутні розглянули можливі   варіанти забезпечення реалізації зазначеного проекту. Всі одноголосно підтримали будівництво водогону, тому  рішення за депутатами сільської ради та жителями громади.

Зі  своєї сторони обласний депутат зазначив: «В минулому році нам разом вдалося знайти можливість  за кошти спеціального фонду обласного бюджету та співфінансування сільських бюджетів придбати сучасного сміттєвоза для Тростянчицької та двох суміжних громад. Також вирішується питання ремонту сільських доріг. У непрості часи децентралізації маємо звернути увагу на надання якісних медичних, освітніх, соціальних послуг, послуг у сфері культури та спорту, забезпечення сільських жителів якісною питною водою, адже об’єднання територіальних громад, це не лише питання територіального об’єднання, але  і  покращення рівня життя населення Тростянецького району.»« повернутися до списку новин