Тростянецька районна рада
Тростянецький район Вінницька область

На 30 сесії районної ради 7 скликання прийнято Програму енергозбереження для населення та об’єднань співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ) Тростянецького району на 2019-2020 роки.

Переглядів: 277

     Дана програма  допоможе жителям району у вирішенні питання енергозбереження у приватних домоволодіннях. У зв’язку із підвищенням вартості природного газу збільшились витрати на комунальні послуги. А якщо врахувати високий рівень енергоємності та низьку ефективність використання енергії, то маємо надзвичайно великі фінансові затрати на обігрів приміщень. Тому перед населенням стоїть питання про зменшення споживання паливно – енергетичних ресурсів. Це можна здійснити провівши роботи по заміні котлів на альтернативні види палива, встановленню радіаторів з терморегуляторами, енергозберігаючих склопакетів, теплових насосів, утепленню стін, підвалів, горищ. Зрозуміло, що ці роботи є дорого- вартісними, і далеко не кожна сім’я має достатньо коштів. Тому вихід у отриманні кредиту. Державний Ощадбанк надає кредити на проведення заходів із енергозбереження під 17,99 % річних.

Прийнята районна програма забезпечить відшкодування 8 % відсоткової ставки річних за кредитами за рахунок коштів районного бюджету. Відповідна програма затверджена Вінницькою обласною радою, згідно якої також покривається  8 % відсоткової кредитної ставки для мешканців Вінницької області із обласного бюджету. Користувачами зазначених програм є населення та об’єднання співвласників багатоквартирних будинків.

Інформацію про можливість отримання відшкодування по кредитах можна отримати у відділенні Ощадбанку.

« повернутися до списку новин