Тростянецька районна рада
Тростянецький район Вінницька область

04 грудня 2017 року стартував Всеукраїнський тиждень права, який проводиться в Україні щорічно та приурочений Міжнародному дню прав людини, що відзначається 10 грудня за пропозицією Генеральної асамблеї ООН, знаменуючи річницю ухвалення Асамблеєю Заг

Переглядів: 590

Головна мета Міжнародного дня прав людини – торжество в усьому світі понять свободи, безпеки й чесності людей по відношенню одне до одного. Сьогодні серед основних заходів, присвячених цьому дню, можна назвати засідання круглих столів, міжнародні конференції з питань дотримання прав людини, покази телевізійних програм відповідної тематики.

Розпорядженням голови Тростянецької районної державної адміністрації № 285 від 12 жовтня 2017 року «Про проведення в районі у 2017 році Всеукраїнського тижня права» затверджено план заходів.

В його рамках відбудуться тематичні заходи інформаційного, освітнього та виховного характеру. Через мережу громадських приймалень буде надано правову допомогу населенню з питань реалізації і захисту прав людини, за участю представників органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, громадських організацій, політичних партій, депутатів, будуть організовані лекції, бесіди, круглі столи, дискусії, правові конкурси, книжкові виставки та презентацій інших видань про права людини, виступи у засобах масової інформації. У навчальних закладах району буде проведено Всеукраїнський урок на тему: «Права людини». Таким чином, проведення цих заходів сприятиме тому, щоб громадяни не лише розширювали свої правові знання, але й  навчилися  їх застосовувати. Виховання в учнів національної та патріотичної правосвідомості, політичної культури, толерантних міжетнічних та релігійних стосунків у суспільстві, поваги до людської гідності.

Варто зазначити, що на сьогодні в Україні з відкриттям бюро правової допомоги створена розгалужена система доступу до безоплатної правової допомоги, що створює рівні можливості доступу людей до права і правосуддя, і надає змогу використовувати правові засоби для вирішення громадянам  щоденних життєвих проблем.

Тростянецьке бюро правової допомоги« повернутися до списку новин