Тростянецька районна рада
Тростянецький район Вінницька область

30 листопада сільські голови та директори загально-освітніх шкіл району взяли участь у засіданні районної Координаційної ради з питань безпечної життєдіяльності населення Тростянецького району.

Переглядів: 269

   30 листопада сільські голови, директори загальноосвітніх шкіл району, представники Тростянецького відділення поліції та Тростянецького районного сектору державної служби з надзвичайних ситуацій, керівники управлінь та відділів райдержадміністрації у залі засідань районної ради, взяли участь у засіданні районної Координаційної ради з питань безпечної життєдіяльності населення Тростянецького району.

   На засіданні  розглядалися питання що стосуються безпечного харчування дітей в загальноосвітніх  закладах району. З інформацією виступила начальник відділу освіти райдержадміністрації Ольга Ільченко.  Про проведення профілактичних заходів по сказу та зменшенню загрози життю людей від нападу тварин у Тростянецькому районі інформував Олег Білик начальник Тростянецького районного управління Держпродспоживслужби у Вінницькій області.

   Також присутніх на засіданні було ознайомлено  з інформацією про забезпечення населення району доброякісною та безпечною для здоров’я людини питною водою та з інформацією управління Держпраці у Вінницькій області щодо недопущення випадків травматизму у зв’язку із можливим погіршенням погодних умов, зниженням температури повітря, попередження настання ДТП.

   По результатах Координаційної ради були прийняті відповідні рішення та рекомендації керівникам підприємств, установ, організацій району.« повернутися до списку новин