Тростянецька районна рада
Тростянецький район Вінницька область

30 листопада сільські голови та директори загально-освітніх шкіл району взяли участь у засіданні районної Координаційної ради з питань безпечної життєдіяльності населення Тростянецького району.

Переглядів: 246

   30 листопада сільські голови, директори загальноосвітніх шкіл району, представники Тростянецького відділення поліції та Тростянецького районного сектору державної служби з надзвичайних ситуацій, керівники управлінь та відділів райдержадміністрації у залі засідань районної ради, взяли участь у засіданні районної Координаційної ради з питань безпечної життєдіяльності населення Тростянецького району.

   На засіданні  розглядалися питання що стосуються безпечного харчування дітей в загальноосвітніх  закладах району. З інформацією виступила начальник відділу освіти райдержадміністрації Ольга Ільченко.  Про проведення профілактичних заходів по сказу та зменшенню загрози життю людей від нападу тварин у Тростянецькому районі інформував Олег Білик начальник Тростянецького районного управління Держпродспоживслужби у Вінницькій області.

   Також присутніх на засіданні було ознайомлено  з інформацією про забезпечення населення району доброякісною та безпечною для здоров’я людини питною водою та з інформацією управління Держпраці у Вінницькій області щодо недопущення випадків травматизму у зв’язку із можливим погіршенням погодних умов, зниженням температури повітря, попередження настання ДТП.

   По результатах Координаційної ради були прийняті відповідні рішення та рекомендації керівникам підприємств, установ, організацій району.

« повернутися до списку новин