Тростянецька районна рада
Тростянецький район Вінницька область

Відбулось засідання постійної комісії районної ради з питань охорони здоров’я, освіти, культури, спорту, соціального захисту населення, розвитку інформаційного простору, роботи з молоддю та ветеранами

Переглядів: 249

            14 травня відбулось засідання постійної комісії з питань охорони здоров’я, освіти, культури, спорту, соціального захисту населення, розвитку інформаційного простору, роботи з молоддю та ветеранами, яке провела її голова Гора Наталія Дмитрівна. На обговорення членів комісії винесено питання з галузі освіти, оздоровлення та відпочинку дітей і молоді, соціального захисту населення, що плануються до розгляду на 32 сесії районної ради.

        Про стан надання освітніх послуг у районі та перспективи подальшого функціонування сільських закладів загальної середньої освіти доповіла начальник відділу освіти райдержадміністрації  Ільченко Ольга Федорівна. Зокрема вона зупинилась на аналізі навчально-виховного процесу у закладах освіти, стані матеріальної бази та проблемах, які існують у галузі та потребують вирішення. Також розглянули та погодили проект рішення «Про припинення (ліквідацію) Ободівської середньої загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів.» Школа є мало комплектуючою, в якій навчається лише 34 учні. На території громади функціонує Ободівська СЗШ І-ІІІ ступеню, потужність якої забезпечує навчально-виховний процес для всіх дітей села. Вирішено питання підвозу шолярів шкільним автобусом.

      Завідувач сектору з питань сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації Горбата Аліна Василівна ознайомила присутніх із Районною цільовою соціальною програмою оздоровлення та відпочинку дітей і молоді, розвитку мережі дитячих закладів оздоровлення та відпочинку на 2019 рік, що включає весь комплекс заходів щодо оздоровлення дітей району у поточному році.

      Також члени комісії розглянули проект рішення «Про внесення змін до районної Програми «Турбота» на 2018-2022 роки» проінформувала присутніх начальник управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації Томін Наталія Іванівна.

      Комісія прийняла рішення погодити проекти рішень із розглянутих питань та винести їх на затвердження чергової 32 сесії районної ради 7 скликання, проведення якої планується на 16 травня.

 

 

 

« повернутися до списку новин