Тростянецька районна рада
Тростянецький район Вінницька область

Україні надано безвізовий режим!

Переглядів: 485

Сьогодні Рада Міністрів Європейського Союзу прийняла рішення про надання Україні безвізового режиму. Саме в ознаменування цієї знакової події у Тростянці, як і в багатьох адміністративних центрах України, урочисто піднято прапор Європейського Союзу та державний український.

         На площі біля районної Дошки Пошани зібралися представники громади, трудових колективів, учнівської молоді та вітали підняття символів української держави та європейської спільноти.

         Виступаючи на мітингу, голова райдержадміністрації Леонід Лобань згадав події грудня 2013 року. «Саме у ті дні початку Майдану депутати районної ради, представники громади району на цьому ж місці підняли прапор Європейського Союзу. Я вдячний всім тим, хто не злякався, незважаючи на жорстку заборону, і взяв участь у тій акції у такий буремний час.

Довгий і непростий шлях ми пройшли за понад  три роки, що минули від тих подій. Але ми вибороли право на європейську інтеграцію. І сьогоднішня подія є підтвердження того, що наш дім - у колі Європейських держав»,- зазначив у своєму виступі Леонід Лобань.

      Право підняти прапору було надано учням, які є переможцями предметних олімпіад, та керівникам району.

 « повернутися до списку новин