Тростянецька районна рада
Тростянецький район Вінницька область

У територіальних громадах району продовжуються збори громадян

Переглядів: 269

 

      12.03.2019 року у Цибулівській та Торканівській територіальних громадах відбулися збори громадян. Сільські голови: Гайдей О.В. та Каук Т.І. прозвітували перед своїми односельцями про проведену роботу у 2018 році. На жаль,  обмеженість коштів у бюджетах розвитку сільських рад не надали можливості провести всі заплановані заходи у селах, але ряд проектів  вдалося реалізувати.

      У Цибулівській громаді  у 2018 році  було відновлено вуличне освітлення протяжністю 6,5 км та проведено ремонт комунальних доріг, на що було витрачено 250 тис.грн.  У Торканівській територіальній громаді минулого року теж увагу було приділено освітленю вулиць, за  рахунок коштів  інвестора було закуплено та встановлено металеву огорожу на сільський стадіон, Також  проводилася реалізація спільного проекту щодо облаштування у  селах  майданчиків та сміттєвих баків для роздільного збору відходів.

     На сходах громадян гостро стояло питання  благоустрою  населених пунктів. У зв’язку із нестабільністю демографічного стану у селах,  з кожним роком збільшується число пустуючих будинків. Вони з роками заростають бур’янами  та  стають проблемами, як сусідів, так і села в цілому.   Також  сільські голови  звернули увагу жителів громад на прибирання кладовищ. 

      У заході прийняли участь голова Тростянецької районної ради Людмила Скапровська, голова Тростянецької райдержадміністрації Леонід Лобань, начальник управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації Наталія Томін, заступник керуючого СТД «Заболотне» ПрАТ ПК «Поділля» Самборський В.В., начальник відділу соціальної роботи ПрАТ ПК «Поділля» Рибак С.М., начальник відділу земельних ресурсів ПрАТ ПК «Поділля» Оніщук В.О.

        Жителі громад  поставили представникам району та інвесторам  масу питань щодо: ремонту центральної дороги,   нових правил отримання житлової субсидії у 2019 році, виконання соціальних угод та оренди земельних паїв.

 

 

 « повернутися до списку новин