Тростянецька районна рада
Тростянецький район Вінницька область

Святкування Дня Незалежності у районі.

Переглядів: 354

   З нагоди  святкування Дня Незалежності  у Тростянецькому районі  відбулися урочисті заходи. Центральною вулицею  пройшли учасники  зібрання  до Меморіального комплексу.

   Тростянчани  хвилиною мовчання та покладанням квітів  вшанували пам'ять  патріотів України, які загинули, захищаючи  незалежність, суверенітет  та територіальну цілісність України.

   Присутні мали змогу ознайомитись з роботою 8 районного фестивалю  народної творчості  «Скарби Тростянеччини», на якому оглянули виставкові експозиції селищної, сільських рад  району.

    Урочисте засідання з нагоди національного свята відбулося у районному будинку культури.  Виступаючи на зібранні, голова районної ради Людмила Скапровська зазначила: « День Незалежності України для всіх нас – не просто офіційна дата – це найголовніша подія для країни, цінність якої ми збагнули в останні роки.  Довгий шлях був до незалежності – вторгнення і війни, боротьба з панами і окупантами, довгі роки радянського режиму, який не бачив Україну державою.  Після тривалих поневірянь, пройшовши довгий тернистий шлях, ми нарешті отримали самостійну Україну. Сам Акт проголошення незалежності у 1991 році пройшов відносно не складно, тому і переважна більшість  народу не змогла оцінити вагомість цієї події повною мірою. Але за останні  5 років ми дійсно зрозуміли, що маємо і що не можемо втратити ні за яких обставин».

   Також у своєму виступі  голова ради  зупинилась  на головних  досягненнях у районі та в цілому у державі.

   Приємно відмітити, що   cвяткування 28 – річницю Незалежності України,  розділили  разом із нами  наші партнери із Польщі, які прибули із Ходжеського повіту.

« повернутися до списку новин