Тростянецька районна рада
Тростянецький район Вінницька область

Відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань регламенту,депутатської діяльності та етики,взаємодії з ОМС ,громадськими організаціями та політичними партіями ,зміцнення законності ,правопорядку ,запобігання проявам корупції

Переглядів: 491

 

Голова комісії Антоніна   Бура   винесла на   обговорення профільні питання ,що плануються до розгляду на черговій сесії районної ради  7 скликання  , яка відбудеться 15 лютого 2018 року.

       У зв’язку із закінченням  терміну дії  районної правоохоронної програми  Тростянецьке відділення поліції   спільно із суміжними службами розробили  правоохоронну  Програму Тростянецького району на 2018 – 2020роки . Презентував програму  начальник Тростянецького відділення поліції   Ігор Сандул.   Програма  покликана  забезпечити  дотримання законності та правопорядку у районі,покращити якість роботи правоохоронних органів та суміжних служб, забезпечити  захист громадян .

          Заступник голови районної ради Іван Повидало ознайомив членів комісії з Програмою розвитку місцевого самоврядування у Тростянецькому районі  на 2018 – 2020 роки. Заходи Програми забезпечать підвищення ефективності роботи  органів місцевого самоврядування,активізують  процес  соціально – економічного  розвитку територіальних громад району.

         Про завдання районної   програми інформатизації  «Електронна  Тростянеччина» на 2018 – 2020 роки»  інформував  головний  спеціаліст з питань виявлення та запобігання корупції апарату райдержадміністрації Володимир Голоченко. Реалізація заходів цієї Програми  допоможе у забезпеченні  необхідною і достатньою  інформацією з усіх напрямів  життєдіяльності району.

          Про  прийняття  змін до районної  Програми поліпшення надання адміністративних послуг Центром  надання адміністративних  послуг при Тростянецькій районній державній адміністрації громадянам Тростянецького району на 2016 – 2018 роки,що допоможе  у створені  зручних і сприятливих  умов отримання  послуг громадянами,суб’єктами господарювання ,йшлося у виступі начальника відділу з питань надання адміністративних послуг Тростянецької РДА Олександра Балухатого.

          Також  заплановано винести на розгляд сесії  проекти рішень про зміни у складі постійних комісій у зв’язку із достроковим припиненням  повноважень депутата районної ради 7 скликання, про оплату праці голови та заступника голови  районної ради, затвердження розпоряджень голови районної ради  ,які були прийняті у міжсесійний період та проект рішення  по депутатському запиту Ликова А.А. Депутати погодили запропоновані проекти рішень.

 « повернутися до списку новин