Тростянецька районна рада
Тростянецький район Вінницька область

Визначені переможці обласного конкурсу «Людина року»

Переглядів: 529

3 серпня заступник голови обласної Ради  Ігор Хміль  взяв участь  у засіданні  конкурсної комісії з визначення  переможців  обласного конкурсу  «Людина року». Під керівництвом першого заступника  голови Вінницької обласної адміністрації  Андрія Гижка  члени комісії розглянули   подання 114  претендентів  від 59 –ти  місцевих органів виконавчої  влади, органів місцевого самоврядування, трудових колективів, профспілок, громадських об’єднань, осередків  політичних партій.

Після обговорення  та голосування, присутні  на засіданні  14 членів  комісії визначилися з кандидатурами на  кожній номінації. Обласний конкурс «Людина року»  проводиться з метою  виявлення  видатних і талановитих  особистостей, відзначення інтелектуальності та професійної еліти  області, нагородження громадян за найбільш вагомі  професійні  досягнення  в управлінській, економічній, соціальній, культурній, науковій та громадсько-політичній  діяльності.

Великою приємністю стало те, що переможцем  в номінації  «Сільський, селищний голова» став   претендент від нашого району  - Тростянецький селищний голова -  Червонецька Людмила  Іванівна. Вітаємо Людмилу Іванівну із заслуженою відзнакою, бажаємо міцного здоров’я та подальших успіхів у всіх починаннях. 

Вручення відзнаки  «Людина року»  заплановане на 23 серпня під час проведення урочистих заходів з нагоди Дня Незалежності України.« повернутися до списку новин