Тростянецька районна рада
Тростянецький район Вінницька область

Засідання Координаційної ради при голові районної ради

Переглядів: 131

 Сьогодні у залі засідань районної ради відбулося засідання Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові районної ради, яке провела голова районної ради Людмила Скапровська. Серед запрошених:  перший заступник голови райдержадміністрації Таїсія Науменко, члени Координаційної ради – сільські голови району, керівники структурних підрозділів органів виконавчої влади  та місцевого самоврядування. Тема засідання - «Про забезпечення розбудови територіальних громад через реалізацію проектів розвитку». У  своєму виступі Людмила Скапровська  проаналізувала  основні здобутки сільських рад  завдяки втіленим проектам розвитку територіальних громад. Від ефективності використання внутрішніх та залучених ресурсів залежить забезпечення належного рівня добробуту населення. Саме тому важливим є стимулювання громадської активності, залучення ресурсів, які надають різноманітні конкурси, залучення бізнесових структур для участі у спів- фінансуванні проектів. Присутні  на засіданні  мали змогу наочно  побачити  на екрані втілені конкурсні  проекти. Аспекти цих проектів  стосуються  всіх сфер  життя громади: розбудови  закладів бюджетної сфери, благоустрою, ремонту  та будівництву доріг, енергозбереження, тощо. Як зазначила  голова районної ради, що у сільських  бюджетах капітальні видатки займають  незначну його частину, а залучені  інвестиції  показують спроможність і подальші  перспективи громад.  «Сьогодні, в умовах децентралізації  місцевої влади, на перший  план виходить  стратегічне планування з надання послуг в об’єднаних громадах, тому пріоритет буде  надаватись міжмуніципальним проектам, які забезпечуватимуть потреби всього населення такої громади»,-  наголосила Людмила Скапровська.

У обговорені цього актуального питання взяли участь голови територіальних громад сіл Ободівки  та Четвертинівки, які мають значні досягнення з реалізації проектів.

Питання  стану розвитку спортивно – оздоровчої роботи та ефективність використання спортивних об’єктів у територіальних громад  озвучив Григорій Слободяник - головний спеціаліст, начальник сектору з питань сім’ї, молоді та спорту районної державної адміністрації.

Про перспективи  використання сільського спортивного  комплексу,  реконструкція  якого підходить  до завершення, йшлося у виступі Савинецького сільського голови Василя Марущака.

 Спеціалісти управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації  надали  роз’яснення   основних змін в порядку призначення субсидій та пільг  населення до кінця  поточного та у наступному році.

За результатами обговорення прийнято відповідні рішення.

Підсумки наради підвела Людмила Скапровська.

« повернутися до списку новин