Тростянецька районна рада
Тростянецький район Вінницька область

Завершується робота районного представницького органу

Переглядів: 201

  

 Сьогодні  відбулось  ІІ пленарне засідання 46 сесії районної ради 7 скликання. До порядку денного було включено 6 питань. При його затвердженні вирішено зняти з розгляду питання «Про безоплатну передачу об’єктів  спільної власності територіальних громад сіл, селища Тростянецького району до комунальної власності Тростянецької територіальної громади» та « Про безоплатну передачу об’єкта спільної власності територіальних громад  сіл, селища Тростянецького району до комунальної власності Ободівської територіальної громади», у зв’язку з тим, що не набули повноважень об’єднані Ободівська та Тростянецька територіальні громади, яким має перейти районне комунальне майно.

 Надзвичайно бурхливе обговорення стосувалось питання виконання районного бюджету. Відповідно до звіту райдержадміністрації у районному бюджеті відсутні кошти для додаткового виділення асигнувань на першочергові потреби бюджетних галузей. В умовах коронавірусної інфекції величезне занепокоєння викликає стан забезпечення комунальних медичних підприємств району. На думку депутатів, органам виконавчої влади необхідно докласти максимум зусиль для забезпечення виконання районного бюджету.

    У зв’язку із ліквідацією Тростянецького району повноваження щодо розподілу коштів Тростянецького бюджету перейде до Гайсинської районної ради. Тому виникає логічне питання, в якій мірі буде новостворена рада перейматися проблемами Тростянеччини. Після обговорення депутати затвердили рішення «Про використання додаткових надходжень Тростянецького районного бюджету», яким рекомендували всі додаткові надходження спрямовувати на матеріальне забезпечення КНП «Тростянецька районна лікарня» та КНП «Тростянецький районний центр первинної медико-санітарної допомоги».

       Можливо це була остання сесія Тростянецької районної ради, як представницького органу району, що ліквідовується.

       Голова районної ради Людмила Скапровська у своєї заключній промові подякувала депутатам за спільну роботу.

« повернутися до списку новин