Тростянецька районна рада
Тростянецький район Вінницька область

18 листопада свій 95 - річний ювілей відсвяткував житель села Ілляшівка, ветеран Другої світової війни - Білик Петро Сергійович.

Переглядів: 332

  У цей день привітати ювіляра, висловити слова шани та найщиріші побажання завітали голова Тростянецької районної ради Людмила Скапровська, голова райдержадміністрації Леонід Лобань, сільський голова Людмила Василенко, колишні колеги – педагоги, рідні та друзі

      Сільський голова Людмила Дмитрівна від імені громади  подякувала  за внесок у визволення Батьківщини від фашистських загарбників, за післявоєнну відбудову села, за багаторічну сумлінну працю. У свою чергу голова райради та райдержадміністрації  приєднались  до вітальних слів та  вручили подарунок, квіти та Почесну грамоту районної державної адміністрації та районної ради за патріотизм, ратний бойовий, трудовий подвиг, багаторічну сумлінну працю, високий  професіоналізм у справі виховання підростаючого покоління, активну життєву позицію та з нагоди 95-річчя від дня народження , побажали міцного здоров’я, благополуччя та довгих років життя в такому ж оптимістичному настрої.

  Петро Сергійович народився  в 1923 році. Нелегка доля випала цьому  чоловікові. Позаду залишилися роки, сповнені радощами і болями, невдачами і успіхами. В дитинстві пережив голодомор, юність його обпалила страшна війна.  Починаючи з 1949 року працював вчителем у місцевій школі, виховав не одне покоління .

      Історії життя гарних людей повинні надихати нові покоління та бути прикладом для наслідування. Тож бажаємо Петру Сергійовичу ще довгих щасливих років життя у гарному здоров’ї та теплому родинному колі.

 « повернутися до списку новин