Тростянецька районна рада
Тростянецький район Вінницька область

Розпочалась реалізація проектів переможців 17 обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад Вінниччини

Переглядів: 406

   24 червня відбувся онлайн-семінар з переможцями  17 обласного конкурсу проєктів розвитку територіальних громад. Розмова йшла  про особливості проведення та реалізацію цьогорічного конкурсу, а також про правила звітування.

       Семінар відбувся за участю голови обласної Ради, голови Вінницької обласної Асоціації органів місцевого самоврядування Анатолія Олійника.

   У роботі семінару взяли участь  керівники проєктів переможців від Тростянецького району. Переможцями стали : Глибочанська, Гордіївська, Ілляшівська, Новоободівська, Ободівська та Савинецька територіальні громади.

       З кожним роком механізм проведення цього конкурсу вдосконалювався та уточнювався. На  сьогодні  маємо прозорий і відкритий конкурс, який громадам дає можливість покращити рівень життя та налагодити свій благоустрій. Довіра до нього надзвичайно висока, адже з кожним роком  кількість та якість поданих проєктів лише зростає. Якість проєктів доволі висока – 84 бали із ста можливих.

     Секретар Конкурсної ради Інесса Ратушняк донесла до учасників семінару інформацію про зміни та новації у проведенні 17 конкурсу проєктів розвитку територіальних громад.

         Про розподіл коштів, передбачених на організацію конкурсу проєктів, розповів начальник відділу супроводження субвенцій Департаменту фінансів облдержадміністрації Олег Сандул.

    Віктор Іщук – експерт-координатор конкурсу проєктів розвитку територіальних громад розповів про процедуру адмністування конкурсу, а також звернув увагу учасників на критерії оцінювання проєктів, такі як співфінансування, обґрунтованість та збалансованість статей бюджету, що оцінюються найвище.« повернутися до списку новин