Тростянецька районна рада
Тростянецький район Вінницька область

На Тростянеччині відзначили день визволення України від фашистських загарбників.

Переглядів: 603

Відповідно до Указу Президента України №836/2009 від 20.10.2009 року щорічно 28 жовтня в Україні відзначають День визволення України від фашистських загарбників, день остаточного вигнання військ нацистської Німеччини та її союзників під час Другої світової війни за межі сучасної території України. Сьогодні у Тростянці відбулося покладання квітів до Меморіалу пам’яті.

 У районному БК пройшло урочисте засідання з нагоди 73 річниці визволення України. У цей день ми вшановуємо пам'ять воїнів, які загинули в боях за визволення українських сіл, міст, населення, яке постраждало від фашистських окупантів. У ході воєнних дій на території України загинуло 3 млн. воїнів, понад 2 млн. були вивезені для примусової праці, зруйновано 700 міст і 28 тисяч сіл. Неймовірно високу ціну заплатила Україна у роки Другої світової війни.

У цей день ми вшановуємо пам’ять полеглих воїнів, що боронять нині державу від окупації сусідньою країною. Про війну ми, наші діти знаємо із щоденних інформаційних повідомлень, розповідей очевидців – воїнів, волонтерів.

Участь у заході взяли представники органів місцевого самоврядування та виконавчої влади, підприємств, організацій, жителі району.« повернутися до списку новин