Тростянецька районна рада
Тростянецький район Вінницька область

«Інклюзивно-ресурсний центр» Тростянецької районної ради Вінницької області налагоджує повноцінну роботу

Переглядів: 465

          Рішенням районної ради у районі створено комунальну установу «Інклюзивно-ресурсний центр» Тростянецької районної ради Вінницької області. З початку нового навчального року установа розпочала свою роботу.       Директором Тростянецького ІРЦ  призначено Діденко Валентину Вікторівну, яка пройшла конкурс на посаду керівника.  В центрі працює практичний психолог та вчитель-логопед .

На даний час прийнято 28 заяв від батьків щодо проведення комплексної психолого-педагогічної оцінки розвитку дитини.

Фахівцями центру (директор, практичний психолог, вчитель-логопед):

- проведено комплексну оцінку з метою визначення особливих освітніх потреб дітей, в тому числі коефіцієнта їх інтелекту, видано 28 висновків з  розробленими рекомендаціями щодо навчання дітей з особливими освітніми потребами, надаються психолого-педагогічні та корекційно-розвиткові послуги дітям з особливими освітніми потребами, які навчаються у закладах дошкільної, загальної середньої освіти, ведеться реєстр дітей, які пройшли комплексну оцінку і перебувають на обліку в інклюзивно-ресурсному центрі, ведеться реєстр закладів освіти, а також реєстр фахівців, які надають психолого-педагогічні та корекційно-розвиткові послуги дітям з особливими освітніми потребами за їх згодою, надається методична допомога педагогічним працівникам закладів дошкільної, загальної середньої освіти щодо особливостей організації надання психолого-педагогічних та корекційно-розвиткових послуг таким дітям.

31 жовтня на базі Тростянецького ІРЦ проведено семінар-практикум для асистентів вчителів закладів дошкільної, загальної середньої освіти.

З метою повного і об’ємного надання послуг відповідній категорії дітей комунальною установою  «Інклюзивно-ресурсний центр» Тростянецької районної ради Вінницької області укладено угоди про співпрацю з   Тростянецьким районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, комунальним некомерційним підприємством «Тростянецька  центральна районна лікарня», комунальним некомерційним підприємством «Тростянецький районний центр первинної медико-санітарної допомоги».

Для забезпечення діяльності  рішенням районної ради установі виділенні службові кабінети, закуплено необхідні меблі, обладнання. Завдяки цьому працівники установи організували освітній процес в комфортних для дітей умовах.« повернутися до списку новин