Тростянецька районна рада
Тростянецький район Вінницька область

Підведено підсумки обласного конкурсу «Людина року»

Переглядів: 219

    Впродовж останніх років у Вінницькій області проводиться конкурс «Людина року». Основним завданням його організатори вбачають у виявленні та відзначені кращих представників громад області. Цьогоріч кандидатів на це почесне звання висували по 32 номінаціях.

Тростянецька районна рада також подала кандидатуру для участі у конкурсі. Після обговорення було прийнято рішення представити у номінації «Благодійник року» кандидатуру Ровишина Сергія Онофатовича- депутата районної ради , керівника СТОВ ім. Б.Хмельницького с.Четвертинівки. Сергій онофатович проводить величезну благодійну діяльність , спрямовану на розвиток Четвертинівської територіальної громади. Нині це село є зразком сучасного інфраструктурного розвитку сільського населеного пункту, адже тут проявляється реальна співпраця місцевого органу самоврядування та агропідприємства. Керівник приватного господарства щорічно вкладає чималі кошти у розвиток закладів освіти та культури, благоустрій села, соціальний захист його мешканців. Лише за останні два роки господарство виділило на зазначені цілі 4,5 млн. грн.

Вітаючи переможців конкурсу із почесною нагородою, голова облдержадміністрації Валерій Коровій зазначив: «Колеги, друзі,земляки, Ви справжня еліта Вінницької області. Сьогодні Ви утверджуєте та зміцнююте позиції подільського краю серед інших регіонів держави, долучаєтесь до розбудови нової, сильної, успішної та європейської України».

Переможцям вручено дипломи та символічні статуетки.  « повернутися до списку новин