Тростянецька районна рада
Тростянецький район Вінницька область

Жительку села Тростянчик Анастасію Тимофіївну Михайлову вітали з 95 річчям з Дня народження.

Переглядів: 325

        До Анастасії Тимофіївни  Михайлової завітали  на ювілей  голова районної ради Людмила Скапровська,  перший заступник голови районної державної адміністрації Таїсія Науменко, заступник директора ПрАТ «Зернопродукт МХП» Сергій Бойко, голова районної організації ветеранів України Микола Мельник, секретар Тростянчицької сільської ради Валентина Волошина, голова ветеранської організації с. Тростянчик Катерина Червонецька та голова ветеранської організації смт. Тростянець Алла Голенченко.

     Народилась  ювілярка 14 листопада 1923 року у  селі Тростянчик. Життя було важке, адже на її долю випав  голодомор та  друга світова війна. Анастасія Тимофіївна має статус учасника  війни, нагороджена державними нагородами.     Все життя працювала у колишньому  місцевому колгоспі ім.Петровського, в рільничій бригаді.

     Разом з чоловіком виростили 3 дітей - 2 дочки та сина,  має 5 онуків, підростають правнуки.

     Анастасія Тимофіївна має світлу пам'ять, цікавиться життям своїх рідних та близьких,  односельчан, вболіває за  рідну Україну.

    За багаторічну працю на благо району та держави та з нагоди 95-річчя   ювілярку нагородили  Почесною Грамотою районної державної адміністрації та районної ради, подарували квіти та подарунки.

« повернутися до списку новин