Тростянецька районна рада
Тростянецький район Вінницька область

На засіданні колегії Вінницької обласної державної адміністрації обговорили головні пріоритети регіонального соціально-економічного розвитку на 2019 рік та основні досягнення Вінниччини у 2018 році .

Переглядів: 267

   

     Голова районної ради Людмила Скапровська  30 січня 2019 року  взяла участь у засіданні колегії обласної державної адміністрації  «По підсумки  соціально – економічного розвитку області за 2018 рік та основні завдання на 2019 рік».

Засідання  проводилось під головуванням  голови Вінницької обласної державної адміністрації Валерія Коровія.

 З детальною  інформацією про підсумки соціально – економічного  розвитку  області   у  2018 році  виступив Андрій Гижко – перший заступник голови обласної державної адміністрації. Серед важливих  здобутків є те, що  Вінниччина займає 1 місце  серед регіонів України  за темпами зростання заробітної плати.

Про результати роботи у 2018 році та плани на 2019 рік у будівельній галузі, житлово - комунальному та дорожньому  господарстві  області  доповів Василь Броварник,  заступник голови обласної державної адміністрації,  а про досягнення в соціально – гуманітарній сфері за минулий рік - Ігор Івасюк,  заступник голови обласної державної адміністрації.

У засіданні колегії приймали участь члени колегії обласної державної адміністрації, керівники силових структур, голови РДА, голови районних рад, голови ОТГ,  керівники обласних департаментів, управлінь, установ та організацій, голови постійних комісій обласної Ради та представники засобів масової інформації.

 

« повернутися до списку новин