Тростянецька районна рада
Тростянецький район Вінницька область

Відбулась нарада з уповноваженими особами сільських, селищної рад щодо змін до порядку призначення житлових субсидій, затверджених постановою Кабінету міністрів України від 27 квітня 2018 року №329.

Переглядів: 343

Заступник начальника, начальник відділу соціальних виплат та житлових субсидій управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації Олена Гонтар розповіла про те, кому субсидія призначатися не буде:

  1. Якщо Ви проживаєте у квартирі, площа якої понад 120м.кв., або в будинку розміром понад 200м.кв. (виняток – будинки сімейного типу).
  2. Якщо у влісності будь-кого із складу домогосподарства є автомобіль, з дати випуску якого минуло менше п’яти років (не враховуються транспортні засоби придбані на пільгових умовах через структурні підрозділи з питань соціального захисту населення).
  3. У складі домогосподарства є особи, у яких взагалі відсутні доходи та вони не сплатили єдиного внеску на загальнообов’язкове  державне соціальне страхування протягом трьох місяців у періоді, за який враховуються доходи для призначення житлової субсидії.
  4. Будь-хто із складу домогосподарства протягом 12 місяців перед зверненням здійснив покупку на суму, що перевищує 50тис.грн.
  5. Управлінням отримано інформацію про наявність простроченої понад два місяці заборгованості з оплати житлово-комунальних послуг (340грн) на день звернення за призначенням житлової субсидії.

Однак, субсидію може бути призначено за рішенням районної комісії, виходячи з конкретних обставин та коли особи перебувають у складних життєвих обставинах, викликаних тривалою хворобою, що підтверджується висновком лікарсько-консультативної комісії закладу охорони здоров’я.

Окремі зміни стосуватимуться пенсіонерів. Для них доходи у вигляді пенсій враховуються в розмірі нарахованої пенсії за останній місяць перед зверненням.

Головним спеціалістом відділу соціальних виплат та житлових субсидій Ольгою Кравченко наведено розрахунки субсидій на сім’ю враховуючи соціальні нормативи.

Соціальні нормативи при призначенні субсидії будуть становити:

  • 4,5м.куб. на 1м.кв. площі на газове опалення;
  • 30квт год. на 1мкв. площі на електроопалення.

Так, на сім’ю з 1 особи в індивідуальному будинку норма становитиме 234,55 м. куб. природного газу, з 2-х осіб – 305,04 м. куб.,з 3-х осіб – 357,16м. куб.

В порівнянні з минулим роком норма зменшиться приблизно на 50м.куб.

Громадяни, яким призначено житлову субсидію, забов’язані щомісяця сплачувати обов’язкову частку платежу.

 

« повернутися до списку новин