Тростянецька районна рада
Тростянецький район Вінницька область

Шановні волонтери Тростянеччини!

Переглядів: 130

         

   Від усієї душі та щирого серця вітаємо Вас із Міжнародним днем волонтера. Вітаємо всіх, хто небайдужий до долі України і робить все, що може, для Перемоги! Вітаємо тих, для кого волонтерство стало способом життя.

     Впродовж останнього часу цей день став особливим для нас. Волонтерський рух в Україні, зокрема і в нашій області, у нашому районі набув досить важливого значення.

    Особлива подяка тим громадянам України, котрі з перших днів воєнної агресії на сході держави стали ВОЛОНТЕРАМИ. Завдяки вашій найактивнішій діяльності та допомозі народу вдалося збудувати українську армію, зупинити окупацію українських земель. Саме події 2014, 2015  і подальших років дали розуміння всеосяжної ролі волонтерства.

     Майже не існує галузі, котрої так чи інакше б не торкнулось волонтерство. І це приємно відзначати, адже завдяки Вам багато нужденних та знедолених отримують необхідну допомогу. Ви є взірцем людяності й доброчинства. У поспіху на допомогу іншим не шкодуєте власних сил, часу, здоров’я.

     Окремої уваги заслуговують медики, серед яких чимало сподвижників волонтерства. Поряд з нелегкою працею, котра уже є проявом високих моральних цінностей, особливо у часи воєнних дій та  під час пандемії,  ви невпинно поспішаєте на допомогу іншим.

        Шановні волонтери, прийміть слова найщирішої вдячності, залишайтесь таким ж мужніми та чуйними водночас.

    Як безмежним є милосердя, так нехай безмежними будуть доброта, щастя, любов і достаток у Ваших сім’ях та домівках. Хай волонтерство розвивається і процвітає разом з нашою Батьківщиною.

        Доземний уклін Вам, дорогі волонтери, за небайдужість й добросердечність. Зі святом!« повернутися до списку новин